3 x na horké stopě – Miroslav Macek – 13×19 cm, Sleva 16%

Tři detektivní příběhy, tři různé styly vyprávění. Literární senzace pro milovníky detektivek.. Po velkém úspěchu... více informací »
3 x na horké stopě - Miroslav Macek - 13x19 cm
Značka: XYZ
209 Kč
Ověřit dostupnost
Tři detektivní příběhy, tři různé styly vyprávění. Literární senzace pro milovníky detektivek.. Po velkém úspěchu...

Tři detektivní příběhy, tři různé styly vyprávění. Literární senzace pro milovníky detektivek.. Po velkém úspěchu pokračování Saturnina se Miroslav Macek vrací s další literární lahůdkou. Předkládá tři detektivní příběhy, které jsou variací tří různých detektivních stylů světových autorů: Vědecky exaktního o a la Sherlock Holmes, intuitivně hloubavého a la páter Brown a ironicky cynického a la Philip Marlowe. Nejenom však to. Existuje totiž ještě jedna odnož detektivní literatury, a tou je parodie. Parodie, která ovšem nemá za cíl zesměšňovat původní vzory, ale láskyplně si s nimi pohrávat pro pobavení a potěchu čtenáře, a kterou je ovšem zároveň možno brát jako plnokrevné detektivní čtivo. Parodie totiž vždy musí vycházet z hluboké a důkladné znalosti parodovaného vzoru, z lásky k němu, z lásky k jazyku a ke hře. I tato kniha je ukázkou, že autor je opravdový mistr slova…

Tento akční a ve slevě výrobek 3 x na horké stopě - Miroslav Macek - 13x19 cm, Sleva 16% pocházející od značky XYZ snadno seženete u nás nyní ve slevě. Právě teď jen za 209 Kč.