365 přikázání grafického designu – Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry – neuveden

Ve slevě tento produkt 365 přikázání grafického designu - Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry - neuveden originál od značky Sevt jednoduše pořídíte u nás teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 499 Kč. EAN: 9788075295545
365 přikázání grafického designu - Sbírka ctností i hříchů pro grafické designéry - neuveden
Značka: Sevt
499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zeptejte se jakéhokoli grafického designéra na světě, podle čeho vybírá font a barvu a jak postupuje při tvorbě nového layoutu, a nikdy neuslyšíte stejnou odpověď. Každý tvůrce má svůj vlastní kreativní přístup, a což je možná mnohem podstatnější, vlastní způsob, jak vybrat a zkombinovat stovky a stovky technik, které jsou při tvorbě designového projektu k dispozici. Existují však jistá pravidla, jež nepřestanou nikdy platit. Přinejmenším dokud se budeme ptát, kudy vede cesta k nejlepšímu grafickému designu.

Tato prakticky a čtivě podaná příručka je nepostradatelným pomocníkem pro stále početnější skupinu grafiků, kteří touží designu porozumět. Knihu tvoří tematicky řazené příspěvky autorů, nad nimiž se můžete nadšeně tetelit nebo pohrdavě šklebit – záleží, zda milujete či nenávidíte dělení slov, jestli máte fobií z béžové, nebo si myslíte, že mřížky jsou nuda.