vytvarne-potreby-ao.cz

Červenokabátníci – Scalzi John – 10,4×17,5

Akční výrobek Červenokabátníci - Scalzi John - 10,4x17,5 od známé společnosti Sevt jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za akční cenu. Teď v akci 299 Kč.
EAN: 9788086707891
Červenokabátníci - Scalzi John - 10
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
299
Popis produktu

V0220203
Podporučík Andrew Dahl byl právě přidělen na vesmírnou loď Intrepid, od roku 2456 vlajkovou loď Světové unie. Jde o prestižní umístění a Andrew je navíc nadšený z toho, že získal možnost pracovat v xenobiologické laboratoři.
Život nemá chybu… dokud si Andrew nezačne postupně dávat dohromady fakta a zjišťovat, že (1) při každé průzkumné misi dojde k nějakému smrtelně nebezpečnému střetu s cizími ozbrojenými silami nebo jevy, (2) lodní kapitán, hlavní vědecký důstojník a pohledný poručík Kerenský tyto střety pokaždé přežijí a (3) nejméně jeden člen posádky s nižší hodností při nich bohužel vždycky přijde o život.
Není divu, že převážná část posádky lodi věnuje spoustu energie na to, aby se za každou cenu vyhnula přidělení k průzkumnému týmu. Potom však Andrew narazí na informace, které mu a jeho kolegům úplně změní pohled na to, co vesmírná loď Intrepid ve skutečnosti je… a vymyslí ztřeštěný a riskantní plán, jak si zachránit životy.