vytvarne-potreby-ao.cz

Citlivost jako výhoda – Jak proměnit svou citlivost v sílu – Sohst Kathrin

Tento akční a ve slevě kus Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu - Sohst Kathrin od kvalitní značky Sevt můžete získat tady téměř zdarma! Nabídka od 349 Kč.
EAN: 9788027100491
Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu - Sohst Kathrin
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
349
Popis produktu

Svými smysly, tedy zrakem, čichem, chutí, sluchem a hmatem, neustále přijímáme spoustu informací. Téměř čtvrtina lidí vnímá vnější i vnitřní podněty intenzivněji, jsou nadprůměrně citliví a často si už od dětství připadají „tak nějak jiní“.
Co to znamená, když jste vysoce citliví, co s tím dělat a jak lze citlivost vnímat jako silnou stránku? O tom empaticky a se znalostí věci píše autorka této knihy, plné inspirujících příkladů a autentických příběhů. Poskytne vám praktické rady, které vám dodají sílu a naučí vás zacházet s vysokou citlivostí ve všech oblastech života, od zdraví přes rodinu až po práci a volný čas. Poznáte nejen lépe sami sebe, ale i způsob, jak být citliví a silní zároveň a cítit se přitom šťastně a spokojeně.
Autorka krok za krokem odhaluje jedinečný vzorec, s nímž proměníte svou citlivost v sílu, a nabízí senzitivním lidem konkrétní „posilovače“. V jejich rámci jsou zmíněny psychologické metody jako např. meditace všímavosti, koučink a terapie, jóga, vztah k přírodě a zvířatům či vhodná strava.

PROMĚŇTE SVOU CITLIVOST V SÍLU!