Dětská sestra v primární a komunitní péči – Sikorová Lucie – 14×21

Odborná publikace, zcela ojedinělá na českém trhu, je určena studentům ošetřovatelství, porodní asistence, dětským sestrám a... více informací »
Dětská sestra v primární a komunitní péči - Sikorová Lucie - 14x21
Odborná publikace, zcela ojedinělá na českém trhu, je určena studentům ošetřovatelství, porodní asistence, dětským sestrám a...

Odborná publikace, zcela ojedinělá na českém trhu, je určena studentům ošetřovatelství, porodní asistence, dětským sestrám a porodním asistentkám působícím v primární a komunitní péči, dále poskytovatelům výchovné péče ve specializovaných zařízeních péče o děti. Publikace obsahuje důležité poznatky a informace nezbytné pro plánování a poskytování ošetřovatelské a edukační péče o děti a dorost v zařízeních primární. Důraz je kladen na rozvoj schopnosti posoudit a identifikovat potřeby dětských členů komunity i schopností sester přispět ke zlepšení zdravotního stavu dětí v prostředí rodiny a komunity.

Exkluzivní výrobek Dětská sestra v primární a komunitní péči - Sikorová Lucie - 14x21 od populární značky Grada Publishing, a.s. můžete sehnat zde za výprodejovou cenu! Akční ceny od 89 Kč.