Domácí loutkové divadlo – Bauer Alois

Loutkové divadlo působí velmi pozitivně na dětskou emocionalitu, podporuje estetický zážitek a je výborným prostředkem výchovy... více informací »
Domácí loutkové divadlo - Bauer Alois
Značka: Sevt
159 Kč
Ověřit dostupnost
Loutkové divadlo působí velmi pozitivně na dětskou emocionalitu, podporuje estetický zážitek a je výborným prostředkem výchovy...

Loutkové divadlo působí velmi pozitivně na dětskou emocionalitu, podporuje estetický zážitek a je výborným prostředkem výchovy dětí. Kniha ukazuje, jak si jednoduchými postupy může každý vyrobit loutkové divadlo doma, představuje čtyři různé konstrukce loutek od nejjednodušších až po náročnější maňásky a marionety, ale i kulisy a rekvizity a seznamuje se základy loutkoherectví. Velkou část knihy tvoří divadelní adaptace 13 známých i méně známých pohádek. V této u nás ojedinělé publikaci se seznámíte i s historií loutkového divadla, pro zájemce o hlubší poznání tohoto divadelního žánru je doplněna rozsáhlá bibliografie.

Levný produkt Domácí loutkové divadlo - Bauer Alois od známé značky Sevt jednoduše získáte tady teď právě v akci. Právě teď jen za 159 Kč.