vytvarne-potreby-ao.cz

Eva tropí hlouposti – CDmp3 (Čte Jan Zadražil) – Vavřincová Fan

Akční a ve slevě výrobek Eva tropí hlouposti - CDmp3 (Čte Jan Zadražil) - Vavřincová Fan od populární značky Sevt jednoduše můžete získat na našich stránkách za akční cenu. Akční cena již od 339 Kč.
EAN: 8594169483702
Eva tropí hlouposti - CDmp3 (Čte Jan Zadražil) - Vavřincová Fan
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
339
Popis produktu

Bláznivý kolotoč plný překvapení a humoru roztáčí dívka s andělskou tváří a čertovskými nápady…

Málokdo nezná alespoň filmovou verzi humorného příběhu, který se točí kolem loupeže a námluv a v němž se pomalu každý druhý vydává za někoho jiného. V zámku obývaném rodinou továrníka Záhorského najdou pod různými záminkami útočiště italský hrabě, okouzlující sekretářka a schopný tajemník, kteří žádným hrabětem, sekretářkou ani tajemníkem nejsou. Za zády skutečné vládkyně domácnosti, přísné paní Emílie, a za ochotné účasti její rozverné neteře Elišky se začne odvíjet situační komedie plná nečekaných zvratů, jejímž středobodem je rozpustilá Eva, která žije v sousedství se svým starším bratrem a laskavou tetičkou. Navzdory četným nedorozuměním a nešťastným náhodám však ztřeštěný příběh směřuje k neodmyslitelnému happy endu…

Nejznámější próza úspěšné autorky humoristických románů se zaslouženě dočkala mnoha vydání a její filmová verze patří do zlatého fondu české kinematografie.

Délka nahrávky: 5 hodin 23 minut