Fisher Price Beatbo

Kdo má rád pohyb? BeatBo!. Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo jeho pestrobarevné svítící bříško,... více informací »
Fisher Price Beatbo
Značka: Mattel
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Kdo má rád pohyb? BeatBo!. Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo jeho pestrobarevné svítící bříško,...

Kdo má rád pohyb? BeatBo!. Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBo si připravil mnoho legračních písniček, výukový program a parádní taneční pohyby. A to ještě není všechno! Tento futuristický kamarád umí dokonce nahrávat krátké fráze a vytvořit z nich svou oblíbenou písničku. BeatBo nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Zpívejme společně. V režimu Tanec a pohyb na vašeho maličkého čeká spousta zábavy a hudby, která ho povzbuzuje k pohybu a tanci. V režimu Učení a hry se bude váš maličký postupně seznamovat s písmenky, barvičkami, počítáním a mnohým dalším! V režimu Zpívejme společně mohou děti nebo maminky nahrávat krátké fráze, z kterých BeatBo vytvoří své nejoblíbenější písničky. BeatBo se přizpůsobí vývoji vašeho maličkého a bude růst společně s ním, díky čemuž se stanou nerozlučnými přáteli pro mnoho nadcházejících let. BeatBo je skvělým společníkem pro zasvěcení vašeho maličkého do tajů příčin a důsledků, pro zlepšování hrubé a jemné motoriky a rozvíjení jeho smyslů.

Žádaný výrobek Fisher Price Beatbo od top značky Mattel seženete u nás nyní opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 1 349 Kč.