Hra začíná – Galaktogon 1 – Mahaněnko Vasilij

Galaktogon ovládl svět. Stále více hráčů se každý den vydává do online vesmíru, aby zažili neopakovatelné dobrodružství.... více informací »
Hra začíná - Galaktogon 1 - Mahaněnko Vasilij
Značka: Sevt
349 Kč
Ověřit dostupnost
Galaktogon ovládl svět. Stále více hráčů se každý den vydává do online vesmíru, aby zažili neopakovatelné dobrodružství....

Galaktogon ovládl svět. Stále více hráčů se každý den vydává do online vesmíru, aby zažili neopakovatelné dobrodružství. Alexis zprvu odolává, ale pak majitelé hry jemu a dalším jedenácti profesionálním hráčům nabídnou šek na miliardu liber. Takže už není co řešit. Alexis sedne do kapsle, ponoří se do virtuální reality a honba za šekem může začít. Jenže nic nebude tak snadné, jak mu slibovali. Hráče totiž jednoho po druhém někdo vraždí. V Galaktogonu se navíc blíží hrozba, o které neměl nikdo ani tušení…
Sledujte Alexise na napínavé cestě vesmírem a ponořte se s ním do fascinujícího příběhu, ve kterém nechybí akce, tajemství, mimozemské národy a jejich konflikty, zapomenuté rasy ani legendární předměty. A nebezpečí.
Kde je hranice mezi hrou a skutečností? Kdo je hrdina a kdo zrádce? Rytíř, nebo zbabělec? Každý si musí zvolit svou cestu.

Tento skvělý výrobek Hra začíná - Galaktogon 1 - Mahaněnko Vasilij od známé značky Sevt seženete u nás teď opravdu výhodně! Akční cena již od 349 Kč.