Krycí jména – Disney

Obrázková verze Krycích jmen s postavami z animovaných pohádek z produkce studia Walt Disney.. Krycí jména jsou výborná... více informací »
Krycí jména - Disney
Značka: MINDOK s.r.o.
599 Kč
Ověřit dostupnost
Obrázková verze Krycích jmen s postavami z animovaných pohádek z produkce studia Walt Disney.. Krycí jména jsou výborná...

Obrázková verze Krycích jmen s postavami z animovaných pohádek z produkce studia Walt Disney.. Krycí jména jsou výborná deduktivní párty hra, v níž se snažíte za pomoci hlavního špióna kontaktovat všechny své agenty. Občas se vám to nepodaří a oslovíte náhodné kolemjdoucí či agenty protistrany, avšak pozor na kontakt s padouchem. Krycí jména jsou skvělá, protože je může hrát prakticky nekonečný počet hráčů. Ti se rozdělí do dvou špionážních útvarů a každý si zvolí svého šéfa. Jen ten zná identitu svých agentů. Ostatním jsou známa právě jen krycí jména, pod nimiž se může skrývat kdokoliv. Šéfové obou týmů sedí na jedné straně stolu a ve stojánku před sebou mají čtvercovou kartu, která ukazuje rozmístění agentů obou týmů, náhodné kolemjdoucí a padoucha. Na druhé straně sedí operativci obou týmů. Vidí 25 karet s krycími jmény. Jejich úkolem je pod krycími jmény rozeznat své agenty a kontaktovat je. Kontakt uskutečňují na základě jednoslovných nápověd od svého šéfa. Ten musí přijít se slovem, které je nadřazené či jinak nápovědné ke kartě nebo kartám, na kterých má označené své agenty. Jakmile se operativci shodnou na nějakém slově, ukáží na něj prstem. Pokud se jedná o jejich agenta, je slovo překryto kartou v barvě jejich týmu a pokud chtějí, mohou hádat dál. Pokud odhalí agenta konkurenčního týmu nebo náhodného kolemjdoucího, až tak moc se neděje, jen přicházejí o možnost dalšího tahu. Pokud však zkontaktovali padoucha, hra končí a jejich tým prohrává.

Ve slevě produkt Krycí jména - Disney od kvalitní značky MINDOK s.r.o. najdete tady nyní téměř zdarma! Akční cena 599 Kč.