vytvarne-potreby-ao.cz

Matematika pro 2.r.zákl.a obecné školy-učebnice – Divíšek J.,Hošpesová A.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Matematika pro 2.r.zákl.a obecné školy-učebnice - Divíšek J.,Hošpesová A. od populárního výrobce PROMETHEUS, spol. s r.o. snadno můžete sehnat u nás se slevou. Nyní lze objednat jen za 96 Kč. EAN: 9788071960676
Matematika pro 2.r.zákl.a obecné školy-učebnice - Divíšek J.
Popis produktu

Součást řady učebnic matematiky pro 1. až 5. ročník, která pro každou třídu obsahuje čtyřbarevnou učebnici (určenou k prohlížení, „vypravování“ o matematice, ke čtení – je možné, aby sloužila více let), pracovní sešity (určené pro dopisování, dokreslování a vybarvování), sadu barevných příloh pro vystřihování a modelování a metodickou příručku.
Učební materiály se vzájemně doplňují. Aritmetika (svět čísel) a geometrie (svět tvarů) jsou představovány jako součást skutečnosti, která dítě každodenně obklopuje.
Náměty a motivace jsou čerpány z dětských zkušeností z domova, z dětských her, z pohádek a písniček. Geometrie není samostatnou složkou, ale dotváří aritmetické pojmy.

Schválilo MŠMT č.j. 15472/2003-22 dne 17.3.2003 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět matematika s dobou platnosti šest let.