vytvarne-potreby-ao.cz

Najím se a zhubnu! – Recepty pro celou rodinu – Jílková Cecílie

Tento oblíbený produkt Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu - Jílková Cecílie originál od značky Sevt snadno můžete najít právě nyní skutečně výhodně! Akční ceny již od 385 Kč.
EAN: 9788090765405
Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu - Jílková Cecílie
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
385
Popis produktu

V pořadí již čtvrtá kniha od výživové poradkyně Cecílie Jílkové, která v minulosti vyhrála svůj boj s nadváhou a nyní radí ostatním, jak zdravě a trvale zhubnout pomocí chutných receptů. Kniha je rozdělena na čtyři části pro čtyři druhy strávníků: ženy, muže, děti a prarodiče.

„Ženy potřebují jíst něco jiného než muži, protože mají jiný metabolismus a jiné preference,“ říká autorka. „S dětmi je to ještě složitější, protože je zdravá strava nezajímá a rády mlsají. Navíc jsou ve vývoji, a tak mají specifické nutriční potřeby. Prarodiče zase preferují jednoduchá a cenově dostupná jídla. Často se přitom odbývají a trpí nutriční podvýživou.“

Kniha obsahuje patnáct receptů pro každou skupinu strávníků s ohledem na jejich specifické potřeby a chutě. „Jíst přitom můžete všechna jídla z knihy, bez ohledu na to, do které skupiny patříte. Celá rodina se tak může společně najíst. Přeji dobrou chuť!“ dodává Cecílie.