Neuvěříte, co se stalo potom – Goss James

Na motivy seriálu Class, podle námětu Patricka Nesse Druhá kniha z volně navazující série inspirované seriálem Class se světa... více informací »
Neuvěříte
Značka: Sevt
299 Kč
Ověřit dostupnost
Na motivy seriálu Class, podle námětu Patricka Nesse Druhá kniha z volně navazující série inspirované seriálem Class se světa...

Na motivy seriálu Class, podle námětu Patricka Nesse

Druhá kniha z volně navazující série inspirované seriálem Class se světa kultovní ságy Doctor Who zavede čtenáře do školy Coal Hill. Všichni studenti tu najednou poslušně plní výzvy webové stránky, kterou spravuje miláček vlogerského světa Seraphin. A výzvy jsou čím dál brutálnější a nebezpečnější. Nejdřív vedou ke rvačkám, potom začnou ohrožovat život. Až nakonec několik lidí zmizí. Když webová stránka začne rozdělovat i Aprilinu partu, rozhodně se dívka, že na vlastní pěst vypátrá, kdo za tím vším stojí. Ke své hrůze zjistí, že svět už není takový, jako byl dříve. A neuvěříte, co se stane potom.

Tento akční kus Neuvěříte, co se stalo potom - Goss James značky Sevt jednoduše najdete zde teď za akční cenu! Nabídky od 299 Kč.