Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči – Helena Haškovcová, Jindra Pavlicová – 13×19

Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno... více informací »
Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči - Helena Haškovcová
190 Kč
Ověřit dostupnost
Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno...

Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství.. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou ambulantní praxe: uvádí šestnáct komentovaných kazuistik, v nichž osobně „hrála“ hlavní pacientskou roli. Knížku mohou pro své studium dobře využít budoucí všeobecné sestry. Rovněž ji využijí ti, kdo již ve zdravotnictví pracují. Publikace dobře poslouží i těm, kdo jsou postiženi tzv. profesní slepotou, spočívající v tom, že si chyby a chybičky ve svém chování ne vždy uvědomují.

Unikátní výrobek Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči - Helena Haškovcová, Jindra Pavlicová - 13x19 od top značky Galén, s.r.o. seženete tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 190 Kč.