Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Slezáková a kolektiv Lenka – 17×24

Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, stomatologie, 2. doplněné vydání. Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice... více informací »
Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV - Slezáková a kolektiv Lenka - 17x24
Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, stomatologie, 2. doplněné vydání. Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice...

Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, stomatologie, 2. doplněné vydání. Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice ošetřovatelství uzavírá čtvrtým dílem studijní materiály pro žáky středních škol. Publikace je rozčleněna na celky zpracovávající problematiku ošetřovatelské péče v dermatovenerologii, očním lékařství, otorinolaryngologii a stomatologii. Po prostudování učebnice prokáží žáci znalost základních teoretických poznatků o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů. Nabytí těchto vědomostí společně s využitím mezipředmětových vztahů umožní vyhledat, posoudit a popsat potřeby pacientů, plánovat a realizovat kvalitní ošetřovatelskou péči. Kniha je doplněna množstvím obrázků a fotografií, které bohatě ilustrují problematiku onemocnění v těchto vybraných klinických oborech.

Velmi žádaný výrobek Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV - Slezáková a kolektiv Lenka - 17x24 od známé společnosti Grada Publishing, a.s. naleznete nyní skutečně výhodně! Cena již od 279 Kč.