Padlí andělé 2 – Aerie a Zúčtování – Sniegoski Thomas E. – 13×20

Aaronův poslední ročník na střední škole byl všechno jen ne normální. Dokáže mluvit se svým labradorem Gabrielem, ale co víc,... více informací »
Padlí andělé 2 - Aerie a Zúčtování - Sniegoski Thomas E. - 13x20
Značka: Sevt
299 Kč
Ověřit dostupnost
Aaronův poslední ročník na střední škole byl všechno jen ne normální. Dokáže mluvit se svým labradorem Gabrielem, ale co víc,...

Aaronův poslední ročník na střední škole byl všechno jen ne normální. Dokáže mluvit se svým labradorem Gabrielem, ale co víc, zjistil, že je Nephilim, potomek padlého anděla a smrtelnice. A aby ani to nestačilo, vypadá to, že je vyvoleným, který má za úkol přinést všem padlým andělům smíření a spočinutí na nebesích. Ale samozřejmě to není jen tak, proti němu stojí nejvyšší z Mocností Verchiel, který je odhodlán zabránit vykoupení padlých za každou cenu, tedy za cenu Aaronova života. Poslední bitva se blíží, bude Aaron připraven? A podaří se mu zachránit i ty, co miluje?

Oblíbený a kvalitní produkt Padlí andělé 2 - Aerie a Zúčtování - Sniegoski Thomas E. - 13x20 od výrobce Sevt jednoduše získáte tady teď za akční cenu! Nabídka již od 299 Kč.