vytvarne-potreby-ao.cz

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii – Zkuste to zvládnout sami! Více než 300 návodů a 33 – kolektiv autorů

Tento velmi oblíbený produkt Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - Zkuste to zvládnout sami! Více než 300 návodů a 33 - kolektiv autorů originál od výrobce Sevt najdete zde teď za výhodnou cenu! Cena od 349 Kč.
EAN: 9788090719767
Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii - Zkuste to zvládnout sami! Více než 300 návodů a 33  - kolektiv autorů
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
349

Většina z nás má doma 40 až 60 různých drogistických výrobků, jako jsou například čisticí prostředky, krémy a deodoranty, které mohou být neekologické, obsahovat zdraví škodlivé látky, a přitom je lze téměř vždy bez potíží nahradit přijatelnějšími výrobky. V této knize vám chceme ukázat, jak namísto většiny takových produktů snadno vystačíte s pěti ekologickými a levnými domácími prostředky.
S jedlou sodou, prací sodou, octem, kyselinou citronovou a jádrovým mýdlem lze nahradit téměř všechny výrobky z drogerie a zdolat tak mnohé výzvy všedního dne. Více než 300 tipů a 33 receptů vám ukáže, jak snadné to je.
Sami rozhodujete o tom, co budou vaše produkty obsahovat, a můžete si je přizpůsobit na míru bez použití alergenů a hormonálně aktivních látek.
Použité prostředky jsou buď přírodního původu, nebo se biologicky snadno rozloží. Navíc se obejdete bez zbytečných obalů, které by skončily v odpadu.
Objevte jednodušší životní styl, který méně zatěžuje životní prostředí, naučte se žít a nakupovat svobodně a experimentujte s recepty v této knize!
Nechte se inspirovat a udělejte ve své domácnosti něco pro přírodu!