Pilot FriXion Ball Roller 0,7 mm – lila

Přepisovatelný/gumovatelný roller s víčkem v nových barvách. Hrot 0,7 mm, šířka stopy 0,35 mm.. Pilot FriXion Roller - klasika... více informací »
Pilot FriXion Ball Roller 0
Značka: Pilot
70 Kč
Ověřit dostupnost
Přepisovatelný/gumovatelný roller s víčkem v nových barvách. Hrot 0,7 mm, šířka stopy 0,35 mm.. Pilot FriXion Roller - klasika...

Přepisovatelný/gumovatelný roller s víčkem v nových barvách. Hrot 0,7 mm, šířka stopy 0,35 mm.. Pilot FriXion Roller – klasika v nových barvách Unikátní inkoust, který lze vymazat plastovým koncem rolleru. Jedinečnost inkoustu spočívá v tom, že na vymazané místo lze okamžitě znovu psát tím samým rollerem. Roller s tekutou náplní, přepisovatelný. Jedinečný výrobek, ideální nejen pro školáky. Speciální inkoust – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. Text zneviditelníte zahřátím na 60 stupňů C, které vznikne třením („gumování“) plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 stupňů C. Na vymazání i opravu tedy potřebujete pouze jedno pero – PILOT FriXion. Píše podle barvy těla. Pogumovaný grip pro příjemné psaní. Průměr hrotu: M (0,7 mm), šířka stopy 0,35 mm. K dodání v mnoha barevných varianrách.

Tento oblíbený výrobek Pilot FriXion Ball Roller 0,7 mm - lila s osvědčenou značkou Pilot jednoduše pořídíte zde teď za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 70 Kč.