vytvarne-potreby-ao.cz

Poselství od protinožců – Morganová Marlo

Tento skvělý produkt Poselství od protinožců - Morganová Marlo od populární značky Sevt můžete pořídit tady teď ve slevě. Akční cena od 349 Kč.
EAN: 9788072528820
Poselství od protinožců - Morganová Marlo
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
349

s novou předmluvou autorky

Tento neuvěřitelně dobrodružný příběh a jeden z největších světových bestsellerů nám dává příležitost objevit moudrost starodávné kultury a vyslechnout si její podmanivé poselství.

Román Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene – domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejich putování po Austrálii. Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách. Marlo Morganová dochází k poznání, že způsob života i duchovní svět australských praobyvatel, jakkoli se může na první pohled zdát primitivní, je ve skutečnosti mnohem hlubší a autentičtější než naše moderní civilizace.