Poslední zkouška – Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,, Sleva 14%

Sebastian Bergman čelí nevyzpytatelnému sériovému vrahovi, který ohrožuje samu existenci kriminálního týmu Hvězda televizní... více informací »
Poslední zkouška - Hjorth Michael
Značka: Host
299 Kč
Ověřit dostupnost
Sebastian Bergman čelí nevyzpytatelnému sériovému vrahovi, který ohrožuje samu existenci kriminálního týmu Hvězda televizní...

Sebastian Bergman čelí nevyzpytatelnému sériovému vrahovi, který ohrožuje samu existenci kriminálního týmu

Hvězda televizní reality show je nalezena v opuštěné školní budově s prostřelenou hlavou. Muž je přivázaný ke školní židli, sedí v koutě se špičatou čepicí na hlavě a na zádech má připnutý několikastránkový test. Soudě podle počtu chybných odpovědí oběť selhala v nejdůležitější zkoušce svého života.

Ukáže se, že jde o první ze série vražd zaměřených na mediálně známé osobnosti. Kriminální oddělení hledá důkazy, ale Sebastian Bergman najde klíč na internetu a v anonymních dopisech zveřejněných v novinách. Brzy vyjde najevo, že jejich autor má o vraždách informace, k nimž má přístup jenom policie — a vrah.

Kvalitní a žádaný výrobek Poslední zkouška - Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans,, Sleva 14% od top výrobce Host můžete získat právě za výprodejovou cenu! Ceny od 299 Kč.