vytvarne-potreby-ao.cz

Přátelé – Vše o nejoblíbenějším seriálu všech dob – Miller Kelsey – 140×205 mm, Sleva 26%

Tento akční produkt Přátelé - Vše o nejoblíbenějším seriálu všech dob - Miller Kelsey - 140x205 mm, Sleva 26% značky Sevt jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Právě lze objednat jen za 259 Kč.
EAN: 9788075855749
Přátelé - Vše o nejoblíbenějším seriálu všech dob - Miller Kelsey - 140x205 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
259

Šest přátel, kteří se stali rodinou.
Televizní show, která se stala fenoménem.

Dnes jsou Přátelé braní jako ikony 90. let, ale když v roce 1994 začínali, nikoho nenapadlo, že by se tohle mohlo stát. Od první vlny nadšení, která vypukla, přes její návrat až po dnešek. Seriál s diváky udržuje nevšední spojení, každý v něm může najít svůj vlastní život a brát to jako útěk z reality. V následujících letech se Přátelé vyvinuli z nového megahitu přes nostalgický příběh až k uznávané klasice. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Phoebe stanuli na televizním pantheonu.

Tato kniha je hloubkovou studií historie a tradic Přátel, zkoumá všechny aspekty seriálu od nejistých začátků až ke společenským podmínkám, které jejich úspěch jen zesílily. Novinářka a pop culture expertka Kelsey Miller probírá nejsilnější momenty Přátel, osvětluje problematické prvky a zkoumá celosvětové prvky, které se díky Přátelům rozšířily – od současné fascinace kávou až po Rachelin účes během 90. let. Kelsey bere čtenáře do zákulisí a ukazuje vztahy mezi herci i postavami. Zkoumá média, svět měnící události i digitální věk. To všechno seriál i diváky ovlivnilo.

Tato kniha je naprostou retrospektivou Přátel, skvělá nejen pro fanoušky, ale i pro každého, kdo někdy přemýšlel nad úspěchem tohoto příběhu.