vytvarne-potreby-ao.cz

Přehled psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou – Caby Filip, Caby Andrea,

Designový výrobek Přehled psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou - Caby Filip, Caby Andrea, od top značky Sevt snadno pořídíte tady a teď levně! Cena již od 399 Kč.
EAN: 9788026215486
Přehled psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou - Caby Filip
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
399

Po úspěchu své knihy Příručka psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou se manželé Cabyovi rozhodli napsat jakési pokračování, které svou strukturou navazuje na předchozí knihu, ale rozvíjí nové nápady týkající se řešení problémových situací (např. práce s metaforami, se zdroji, s improvizací). U každé intervence je opět uvedena následující struktura: základní idea, popis metody, konkrétní tipy pro užití, indikace, kontraindikace, vhodné pro. Techniky jsou primárně míněny pro práci s dětmi a dospívajícími, ale dobře je využijí i páry, rodiny, skupiny a jednotlivci, a to v kontextu psychoterapie, pedagogiky, sociální práce, koučinku i jiných druhů práce s lidmi.
Přehled psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou předchozí knihu manželů Cabyových vhodně doplňuje, avšak může fungovat i zcela samostatně a bez znalosti předchozí publikace.