Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty ? 4. ročník – Kelnarová Jarmila, Matějková Eva – 14×21

2., přepracované a doplněné vydání. Kniha zpracovává problematiku verbální a neverbální komunikace a psychologie zaměřené... více informací »
Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty ? 4. ročník - Kelnarová Jarmila
2., přepracované a doplněné vydání. Kniha zpracovává problematiku verbální a neverbální komunikace a psychologie zaměřené...

2., přepracované a doplněné vydání. Kniha zpracovává problematiku verbální a neverbální komunikace a psychologie zaměřené na zdravotnickou a sociální oblast a její využití ve zdravotnických profesích. Po jejím prostudování a využití při výuce žák získá teoretické poznatky a předpoklady pro jejich využití v praxi. Psychologické poznatky obsažené v učebnici využije při jednání s nemocným i s rodinou, při zvládání konfliktů, při sdělování informací a při edukaci nemocného. Bude schopen hodnotit a chápat chování pacienta v určité situaci a získá možnost reflexe vlastních reakcí. Kniha je určena jako jedna z učebnic pro obor zdravotnický asistent a další zdravotnické obory.

Nejprodávanější kus Psychologie a komunikace pro zdravotnické asistenty ? 4. ročník - Kelnarová Jarmila, Matějková Eva - 14x21 originál od značky Grada Publishing, a.s. jednoduše seženete tady za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 189 Kč.