Rande na slepo – Zákopčan Marek

Rande naslepo je akční romantická komedie. Mladý spisovatel Filip si nedokáže najít partnerku, a proto mu jeho sourozenci dohodnou... více informací »
Rande na slepo - Zákopčan Marek
Značka: Sevt
349 Kč
Ověřit dostupnost
Rande naslepo je akční romantická komedie. Mladý spisovatel Filip si nedokáže najít partnerku, a proto mu jeho sourozenci dohodnou...

Rande naslepo je akční romantická komedie. Mladý spisovatel Filip si nedokáže najít partnerku, a proto mu jeho sourozenci dohodnou přes internet rande naslepo. Netuší však, že na schůzku přijde úplně jiná osoba… Lea je na útěku před nebezpečnými lidmi, a shodou náhod absolvuje rande s přitažlivým Filipem. Bizarní večer rozjede kolotoč zábavných, ale i napínavých situací. Záměna osob, hledání vzácných dluhopisů nebo drogový byznys jsou jen zlomkem této skvělé zápletky. Marek Zákopčan vás svým humorem a nečekanými zvraty přinutí neustále obracet jednu stránku za druhou.

Kvalitní a levný výrobek Rande na slepo - Zákopčan Marek od společnosti Sevt jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní opravdu levně. Akční cena 349 Kč.