Řeč emocí – Co se vám emoce snaží říct – McLarenová Karla

Emoce – zejména temné a nerespektované – v sobě obsahují obrovské množství energie. Všichni víme, co se může stát, když... více informací »
Řeč emocí - Co se vám emoce snaží říct - McLarenová Karla
Značka: Sevt
399 Kč
Ověřit dostupnost
Emoce – zejména temné a nerespektované – v sobě obsahují obrovské množství energie. Všichni víme, co se může stát, když...

Emoce – zejména temné a nerespektované – v sobě obsahují obrovské množství energie. Všichni víme, co se může stát, když je vytěsníme nebo slepě vyjádříme.
V knize Řeč emocíempatická léčitelka Karla McLarenová popisuje, jak se ke svým emocím stavět a jak uchopit jejich životně důležitou moudrost, která vás bezpečně nasměruje k rozřešení a vnitřní rovnováze. Předkládá praktická cvičení k celému spektru pocitů od hněvu, strachu a studu až k žárlivosti, smutku, radosti a dalším. Pomocí těchto cvičení se naučíte obratně a odborně pracovat s vlastními emocemi i s pocity druhých lidí.
Dostává se vám do rukou v dnešní době tak velmi potřebný zdroj revolučních informací a dovedností, který učí navázat nový a posilující vztah s vlastními emočními stavy.

Tento levný výrobek Řeč emocí - Co se vám emoce snaží říct - McLarenová Karla od značky Sevt snadno pořídíte tady teď právě za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 399 Kč.