Reedukace specifických poruch učení u dětí – Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková – 147 x 205 mm

Specifické poruchy učení (SPU) patří mezi nejčastější obtíže, s nimiž se učitelé u žáků setkávají. Kniha zkušených... více informací »
Reedukace specifických poruch učení u dětí - Drahomíra Jucovičová
Specifické poruchy učení (SPU) patří mezi nejčastější obtíže, s nimiž se učitelé u žáků setkávají. Kniha zkušených...

Specifické poruchy učení (SPU) patří mezi nejčastější obtíže, s nimiž se učitelé u žáků setkávají. Kniha zkušených autorek, které se problematikou SPU dlouhodobě zabývají, v první části charakterizuje jednotlivé poruchy z hlediska terminologie, příčin a projevů. Stěžejní, druhá část knihy se věnuje jednotlivým metodám reedukace SPU. Důležité je také představení pomůcek, pracovních materiálů a kompenzačních technik. Několik kapitol je věnováno představení metod hodnocení žáků se SPU ve školách, metod domácí práce a přípravy na vyučování. Publikace je určena pro speciální pedagogy, studenty speciální pedagogiky, učitele a rodiče dětí se SPU.

Unikátní produkt Reedukace specifických poruch učení u dětí - Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková - 147 x 205 mm od populární značky PORTÁL, s. r. o. jednoduše můžete sehnat právě zde se slevou. Nyní pořídíte jen za 225 Kč.