Tajemství doktora Freuda – Abécassis Éliette

Román známé francouzské spisovatelky zpracovává poslední období života Sigmunda Freuda ve Vídni, kde se pod vlivem nacistů... více informací »
Tajemství doktora Freuda - Abécassis Éliette
Značka: Sevt
99 Kč
Ověřit dostupnost
Román známé francouzské spisovatelky zpracovává poslední období života Sigmunda Freuda ve Vídni, kde se pod vlivem nacistů...

Román známé francouzské spisovatelky zpracovává poslední období života Sigmunda Freuda ve Vídni, kde se pod vlivem nacistů rozšiřuje antisemitismus. V době, kdy představitelé psychoanalýzy z obav o svůj život utíkají z Němci obsazeného Rakouska, Freud zůstává. Jaké tajemství ho drží ve městě, kde na něj stále neodbytněji doléhá blížící se katastrofa? Odpověď leží v dopisech, které si Freud vyměňoval od konce 80. let 19. století do roku 1902 s lékařem Wilhelmem Fliessem a které jsou vlastně jeho intimním deníkem obsahujícím jeho názory, domněnky a zkušenosti z psychoanalýzy. Podaří se Freudovi vypátrat dopisy dřív než nacistům?

Neodolatelný výrobek Tajemství doktora Freuda - Abécassis Éliette s osvědčenou značkou Sevt jednoduše najdete na našich stránkách v akci! Nyní za akční cenu 99 Kč.