Toulky Bojiště středních Čech – Brož Jindřich

Tento průvodce je určen nejen milovníkům turistiky, ale také milovníkům historie a vojenství. Provede čtenáře významnými i... více informací »
Toulky Bojiště středních Čech - Brož Jindřich
Značka: Sevt
259 Kč
Ověřit dostupnost
Tento průvodce je určen nejen milovníkům turistiky, ale také milovníkům historie a vojenství. Provede čtenáře významnými i...

Tento průvodce je určen nejen milovníkům turistiky, ale také milovníkům historie a vojenství. Provede čtenáře významnými i méně známými bojišti na území STŘEDNÍCH ČECH, seznámí je s historickými souvislostmi i jednotlivými bitvami a jejich účastníky i zajímavostmi v okolí nebo dalšími místy souvisejícími s tématem. S touto knihou, doplněnou bohatou mapovou přílohou a četnými ilustracemi, si návštěvník bojiště snadno vybaví rozložení jednotlivých vojsk a jednotek a sám si může vyzkoušet, jak asi viděli bojiště tehdejší bojovníci a velitelé. Na jednotlivá bojiště navedou návštěvníky údaje pro GPS navigaci a může se vydat i po autorem nabízených trasách.

Oblíbený a kvalitní kus Toulky Bojiště středních Čech - Brož Jindřich od výrobce Sevt seženete zde v akci! Ceny od 259 Kč.