Vrány – CDmp3 (Čte Andrea Černá, Veronika Khek Kubařová) – Dvořáková Petra

„Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“ Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako... více informací »
Vrány - CDmp3 (Čte Andrea Černá
Značka: Sevt
279 Kč
Ověřit dostupnost
„Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“ Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako...

„Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“
Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako její dospívající vrstevníci běžně čelící nepochopení. Ona vážně sama je. Matka ji ustavičně srovnává se starší sestrou, která dělá „všechno líp“, otec své chování k ní mění podle toho, jestli se ženský zbytek rodiny zrovna dívá, a Bářinu výtvarnému nadání doma nikdo nevěnuje pozornost přesto, že ve škole na její kresby pějí ódy. Opakovaná a dobře míněná doporučení ohledně rozvíjení dívčina talentu ze strany učitelů mají ale velmi netypický dopad… Šrámy a stíny na duši se vrší a s nimi i temnota hluboko v Bářině nitru. Jedinými jejími důvěrnicemi se stávají vrány hnízdící před okny v parku. Jaké by to vlastně bylo být vránou?
„První let mláděte je krátký. Vzduch proudí pod jeho křídly. Svět kolem dostává barvy.“

délka nahrávky: 3 hodin 49 minut

Kvalitní a oblíbený výrobek Vrány - CDmp3 (Čte Andrea Černá, Veronika Khek Kubařová) - Dvořáková Petra originál od značky Sevt můžete pořídit u nás skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 279 Kč.