vytvarne-potreby-ao.cz

Zahrada pro včely – Tipy na rostliny pro různá stanoviště – Lugerbauer Katrin

Kvalitní a levný výrobek Zahrada pro včely - Tipy na rostliny pro různá stanoviště - Lugerbauer Katrin pocházející od značky Sevt můžete najít zde teď právě opravdu levně. Ceny již od 229 Kč.
EAN: 9788027120499
Zahrada pro včely - Tipy na rostliny pro různá stanoviště - Lugerbauer Katrin
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
229
Popis produktu

Na zahradě to žije. Je to místo, kde se včely medonosné i divoké, čmeláci a další užitečný hmyz cítí dobře. Rozmanitost květů, stromů a dalších planých či nešlechtěných rostlinných druhů jim skýtá nejen obživu ve formě pylu a nektaru, ale nabízí i úkryty k odpočinku a rozmnožování. Proč je tedy nepřilákat do naší zahrady? Záleží samozřejmě i na výběru rostlinného materiálu, abychom z ní udělali příjemné místo nejen pro nás, ale i pro užitečný hmyz. Ten se nám odmění snížením množství škůdců a v neposlední řadě i prožitými chvilkami při pozorování hmyzího života.

Autorka, zakladatelka a propagátorka přírodních zahrad, na konkrétních příkladech ukazuje, jak lze na různá stanoviště vybrat vhodný rostlinný sortiment a založit zahradu, která celoročně poskytne ideální životní prostor užitečnému hmyzu. Knihu ilustrují četné fotografie nektarodárných a pylodárných rostlin, ruční kresby a zahradní osazovací plány.