Zbavte se nepořádku s feng-šuej už napořád – Kingstonová Karen


297 Kč

Značka/Výrobce: Sevt
Oblíbený produkt Zbavte se nepořádku s feng-šuej už napořád - Kingstonová Karen od oblíbené značky Sevt snadno můžete najít tady nyní za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 297 Kč
Popis produktu

Kniha ZBAVTE SE NEPOŘÁDKU s feng-šuej – UŽ NAPOŘÁD britské autorky KAREN KINGSTONOVÉ nabízí odpověď na současný chaos – vrací do života řád a strukturu, lehkost i radost. Začněte úklidem – a jako zázrakem budete mít v mnoha věcech najednou jasno.

Karen Kingstonová nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. A výsledkem bude nejen volný prostor k dýchání, ale doslova ŽIVOTNÍ PROMĚNA!

Kniha ZBAVTE SE NEPOŘÁDKU s feng-šuej – UŽ NAPOŘÁD se stala světovým bestsellerem a klasikou žánru, byla přeložena do 27 jazyků a prodalo se jí již více než dva miliony výtisků.

Vychází v aktualizovaném překladu Evy Bartoňové Veselé, anglistky a členky Obce překladatelů, která za překlad knihy Fiktivní deník Oscara Wildea od Petera Ackroyda získala cenu za překlad v rámci Ceny Josefa Jungmanna.

Kniha vychází s novou obálkou a v nové, barevné grafické úpravě Anny Doubravové.

Do knihy je vložena vkládací záložka s citátem Karla Čapka: “Nic tak člověka nepovzbudí, jako dát něco do pořádku, ať je to, co chce.”