vytvarne-potreby-ao.cz

Zdravý pohyb v každém věku – Zaručený recept proti stárnutí a bolesti – neuveden

Akční výrobek Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti - neuveden od společnosti Sevt jednoduše získáte na našich stránkách teď ve slevě. Akční ceny od 996 Kč.
EAN: 9788074062971
Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti - neuveden
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
996
Popis produktu

Je to potvrzeno! Váš pohodlný gauč je ve skutečnosti časovaná bomba! Nedostatek pohybu je nenápadný zabiják současnosti a aktuální studie poukazují na přímou spojitost mezi delším sezením a počátkem závažných zdravotních potíží.
Dobrá zpráva je, že můžete vše změnit, počínajíc dneškem! Překážkou není váš vek ani pohybová zdatnost. Začnete se hýbat – muže vám to pomoci porazit cukrovku, snížit riziko srdečních nemocí, potlačit příznaky artritidy, odbourat stres a napětí, zvýšit hladinu energie, bojovat s dýchacími obtížemi a dokonce i zlepšit výkonnost mozku. Díky nové, převratné knize od odborníku edice Reader’s Digest objevíte speciální cvičení vyvinutá tak, aby se vám s jejich pomocí povedlo vyhnout se nachlazení, podpořit metabolismus a snížit hmotnost, zlepšit kvalitu spánku a mnohem více!
Začít žít aktivněji je snadné, levné a zábavné – odměnou vám navíc budou skvělé výsledky. Nejlepší na tom je, že nebudete potřebovat členství v posilovně! Převezměte kontrolu nad svým zdravím a užijte si ZDRAVÝ POHYB V KAŽDÉM VĚKU.