vytvarne-potreby-ao.cz

Zelené pokoje. Inspirace pro zdravou a zabydlenou zahradu – Leffler Ferdinand

Levný výrobek Zelené pokoje. Inspirace pro zdravou a zabydlenou zahradu - Leffler Ferdinand od populární značky Sevt pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu. Nabídky od 649 Kč.
EAN: 9788075779724
Zelené pokoje. Inspirace pro zdravou a zabydlenou zahradu - Leffler Ferdinand
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
649
Popis produktu

Jak můžete proměnit svou zahradu, aby byla intimnější a útulnější? Jaké ověřené postupy a architektonické triky a prvky využít, aby vám přinášela radost každý den v roce? Nechte se inspirovat!

Zahrada nám dokáže zprostředkovat jedinečný kontakt s přírodou, stínem nebo světlem — ale zejména je to bezpečné místo setkávání s našimi nejbližšími a také místo, kde můžeme být sami se sebou. Zodpovědně a vědomě naplánovaná zahrada nám navíc umožní pozorovat postupnou proměnu místa a vtahuje nás do svého vlastního času.

Zakladatel ateliéru zahradní architektury Flera Ferdinand Leffler přirovnává jednotlivé části zahrady z hlediska funkce k místnostem v domě, vysvětluje nám podstatu těchto zelených pokojů a nabízí možnosti, jak je využít, aby naše prožitky strávené mezi stromy, květinovými záhony, vodní plochou a terasami byly co nejpříjemnější a nejintenzivnější.

Kniha nás seznámí mimo jiné s příběhy pěti vybraných zahrad, na jejichž proměně se Ferdinand Leffler spolu s jejich majiteli podílel. Nabízí také praktické tipy a osvědčené postupy, které může při kompozici a zakládání zahrady využít každý.