Železné ambice – Co jsem se naučil od muže, který ze mě udělal šampiona – Tyson Mike

Levný produkt Železné ambice - Co jsem se naučil od muže, který ze mě udělal šampiona - Tyson Mike od kvalitní značky Sevt můžete najít tady a teď právě opravdu levně! Aktuálně v akci za 449 Kč. EAN: 9788081990069
Železné ambice - Co jsem se naučil od muže
Značka: Sevt
449
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Bývalý mistr světa v těžké váze a autor životopisných bestsellerů přinášejí detailní pohled na život a lekce Cuse D’Amata, legendárního boxerského trenéra a náhradního otce Mika Tysona.
Když Cus D’Amato poprvé viděl třináctiletého Mika Tysona spárovat v ringu, prohlásil, „Tohle je mistr světa v těžké váze.“ D’Amato, jenž předtím řídil kariéry mistrů světa Floyda Pattersona a Josého Torrese, trénoval mladého boxera několik let; zemřel několik měsíců předtím, než se Tyson stal nejmladším mistrem světa v těžké váze v historii.
D’Amato hrál velkou roli v Tysonových formativních letech. Zákonně ho adoptoval jako šestnáctiletého, když zemřela jeho matka, a po letech života v chudobě ho psychicky i fyzicky formoval. V knize Železné ambice Tyson popisuje životní lekce, které mu D’Amato uděloval, a přemítá, jak v něm trenérova moudrá slova stále rezonují i mimo ring. Kniha také popisuje Cusův odvážný boj proti mafiánům, kteří ovládali box, a odhaluje nám o této jedinečné osobnosti víc, než jsme dosud věděli.