Želva zelenavá – Abeceda teraristy – Velenská Nataša – 19×19


129 Kč

Značka/Výrobce: Sevt
Tento kvalitní a žádaný produkt Želva zelenavá - Abeceda teraristy - Velenská Nataša - 19x19 s osvědčenou značkou Sevt jednoduše získáte zde teď právě opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 129 Kč
Popis produktu

V0190104
Autorka, paní Nataša Velenská, naše přední odbornice na chov želv, již řadu let působí v pražské ZOO. V knize obsáhle popisuje vše, co se týká chovu a odchovu Testudo hermanni – želvy zelenavé. Pro začínající teraristy je kniha absolutním základem, ale mnoho zajímavých a poučných poznatků zde naleznou i zkušení chovatelé.
Nová kniha edice Abeceda teraristy přibližuje nejčastěji chovanou suchozemskou Želvu zelenavou (Testudo hermanni). Autorka Nataša Velenská v knize popisuje základní a potřebné informace pro chov těchto želv, od krmení, bydlení, růstu, až po rozmnožování či veterinární problémy. Kapitoly jsou řazeny podle abecedních hesel, doplněné množstvím fotografií a popisů. V každém výtisku je vložen arch, podle kterého můžete svou želvu jednoduše a přesně měřit a tím sledovat její růst. Údaje si můžete zaznamenat do příslušných kolonek na druhé straně archu.