Zeměpis pro 6. r. ZŠ a víceletá gymnázia – pracovní sešit s přílohou Přehled učiva – Machalová Petra – A4

Nové vydání. S učebnicemi těsně souvisí Pracovní sešit. Obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka k logickému... více informací »
Zeměpis pro 6. r. ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit s přílohou Přehled učiva - Machalová Petra - A4
Nové vydání. S učebnicemi těsně souvisí Pracovní sešit. Obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka k logickému...

Nové vydání. S učebnicemi těsně souvisí Pracovní sešit. Obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka k logickému vyvozování závěrů, využívání vlastního úsudku
a zkušeností, k samostatnému vyhledávání a třídění informací, hledání variant řešení, k formulování a vyjadřování myšlenek. Zahrnuje úkoly na rozlišování, třídění, zjišťování vztahů mezi fakty, pro výklad, na řešení problémové situace. Doplňkem pracovního sešitu je vyjímatelná složka, která obsahuje Souhrnný přehled učiva z učebnice, pro kterou je pracovní sešit určen.

Tento velmi žádaný výrobek Zeměpis pro 6. r. ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit s přílohou Přehled učiva - Machalová Petra - A4 od odblíbeného výrobce Nakladatelství Fraus, s.r.o. jednoduše můžete pořídit zrovna opravdu výhodně! Teď za akční cenu 79 Kč.