Ženy, které milují příliš – Těm, které věří a doufají, že se jejich partner změní – Norwoodová Robin


349 Kč

Značka/Výrobce: Sevt
Exkluzivní výrobek Ženy, které milují příliš - Těm, které věří a doufají, že se jejich partner změní - Norwoodová Robin od odblíbeného výrobce Sevt seženete u nás teď opravdu levně. Teď v akci 349 Kč
Popis produktu

Je pro vás v životě nejdůležitější, abyste měly koho milovat? Věříte v toho pravého a v to, že život s ním vás navždy zachrání před pocitem smutku a osamění? Že ho změníte k lepšímu silou své lásky? Nudí vás „milí muži“, kteří jsou otevření, laskaví a spolehliví?
Kniha Ženy, které milují příliš, napsaná pro ženy, jež na podobné otázky odpovídají „ano“, dnes náleží mezi nejslavnější psychologické rádce vůbec. Popisuje příběhy žen, jimž se v dětství dostalo jen málo skutečné péče a které se snaží tento nedostatek uspokojit tím, že pečují o své citově téměř nedostupné partnery. Přitom se však pravidelně zaplétají do nejednoznačných, chaotických a emočně bolestných situací. Autorka takovým ženám ukazuje, jak z jejich bludného kruhu najít cestu ven tím, že rozpoznají svou vnitřní hodnotu a začnou druhým důvěřovat.