Žíly, žilky a varixy – Baláž Peter

Unikátní a oblíbený kus Žíly, žilky a varixy - Baláž Peter originál od výrobce Sevt snadno seženete tady a teď právě opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 195 Kč. EAN: 9788073456924
Žíly
Značka: Sevt
195
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Onemocnění žil patří k nejrozšířenějším poruchám, s nimiž se v průběhu života setkává většina z nás. Významným aspektem přitom je fakt, že kromě zdravotních komplikací a rizik jde pro mnohé z nás rovněž o problém estetický.
Knižní publikace určená široké veřejnosti nenáročným a srozumitelným způsobem přibližuje vznik žilního onemocnění, vysvětluje rozdíl jednotlivých forem a popisuje možnosti prevence a léčby. Pomocí ilustrací, fotografií a jednoduchého pochopitelného výkladu připraví čtenáře na to, co by měl očekávat v lékařské ordinaci, názorně vysvětlí rozdíly v jednotlivých léčebných metodách a hlavně ulehčí rozhodnutí o podstoupení zákroku, které mnozí z nás dlouho odkládají. Kniha obsahuje přehled všech dostupných metod léčby, od sklerotizace, laseru až po operační metody pokročilých forem žilního onemocnění.