Zima – Šottnerová Dagmar – A4, brožovaná

Zvyky, obyčeje, náměty, návody, pohádky, příběhy a hry. V knize Zima jsou zpracovány lidové tradice spadající do období mezi... více informací »
Zima - Šottnerová Dagmar - A4
Zvyky, obyčeje, náměty, návody, pohádky, příběhy a hry. V knize Zima jsou zpracovány lidové tradice spadající do období mezi...

Zvyky, obyčeje, náměty, návody, pohádky, příběhy a hry. V knize Zima jsou zpracovány lidové tradice spadající do období mezi Novým rokem a Velikonocemi, např. Masopust, Karnevaly, Tři králové, atd. Materiály v knize jsou systematicky uspořádány tak, aby se s nimi dobře pracovalo.
Mimo jiné zde najdete informace o vzniku tradic, pranostiky, hádanky, básničky, pohádky, písničky, ale i náměty na zhotovení různých výrobků.
Tato kniha je součástí edice popisující lidové tradice a zvyky v naší zemi. Jedná se o šest samostatných publikací: Zima, Jaro, Velikonoce, Léto a podzim, Adventní čas, Vánoce.
zavřít

Neodolatelný produkt Zima - Šottnerová Dagmar - A4, brožovaná originál od značky Agentura Rubico, s.r.o. jednoduše pořídíte zrovna v akci! Cena od 159 Kč.