Žít s radostí – Klíče k osobní síle a duchovní transformaci – Roman Sanaya

Tato kniha je propracovaný ucelený a láskyplný kurz osobního a duchovního růstu. Vnesete-li do svého každodenního života mnohem... více informací »
Žít s radostí - Klíče k osobní síle a duchovní transformaci - Roman Sanaya
Značka: Sevt
248 Kč
Ověřit dostupnost
Tato kniha je propracovaný ucelený a láskyplný kurz osobního a duchovního růstu. Vnesete-li do svého každodenního života mnohem...

Tato kniha je propracovaný ucelený a láskyplný kurz osobního a duchovního růstu. Vnesete-li do svého každodenního života mnohem více radosti, harmonie, smyslu a vnitřního míru, začnete si bez úsilí přitahovat nejen své vyšší dobro a lásku, ale také hojnost všeho, co chcete mít. Život musí být těžký. Můžete si tvořit šťastný život plný radosti a tím zároveň podpořit všechny ostatní, aby také našli svou sílu a sebe sama. V tomto jubilejním vydání se kromě původního textu, který je cele zachován, seznámíte s několika novými channelingovými postupy, naleznete zde více než 300 pozitivních afirmací a 18 praktických cvičení, jež vám umožní lépe uplatnit osvojené poznatky v každodenním životě. Závěrem kniha přináší příběhy čtenářů, kteří se rozhodli autorce napsat o tom, jak jim Orinovo poselství v životě pomohlo.

Tento akční a ve slevě kus Žít s radostí - Klíče k osobní síle a duchovní transformaci - Roman Sanaya od známé společnosti Sevt jednoduše můžete pořídit nyní se slevou! Akční ceny již od 248 Kč.