vytvarne-potreby-ao.cz

Život bez pšenice: 30minutová kuchařka – Davis William R. – 15×21 cm

Kvalitní a žádaný produkt Život bez pšenice: 30minutová kuchařka - Davis William R. - 15x21 cm od oblíbené značky Jota snadno naleznete právě zde za výprodejovou cenu. V akci od 328 Kč.
EAN: 9788074627514
Život bez pšenice: 30minutová kuchařka - Davis William R. - 15x21 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Jota
328
Popis produktu

Když William Davis vydal knihu Život bez pšenice, strhla se doslova bouře. Miliony lidí změnily své stravovací návyky a začaly žít zdravěji. A zároveň s proměnou jídelníčku narazili na problém – jak vařit bez pšenice chutně, rychle a efektivně?

Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou všechny informace potřebné k tomu, aby přestali tápat, a navede je na cestu, jejímž cílem je šťastnější život, pevnější zdraví a v neposlední řadě i štíhlejší tělo.

Kniha ukáže čtenářům, jaké ingredience je možné kombinovat, jak bez pšenice například i péct a vytvořit si takový jídelníček, který bude nejen zdravý, ale i výživný a chutný pro celou rodinu.

Rychlé a jednoduché recepty, které prakticky doplňují revoluční Život bez pšenice. Pro všechny, kteří se rozhodli pro zdravý a plnohodnotný život!