Život v našem regionu – pracovní učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia – Kühnlová Hana – A4


139 Kč

Tento velmi žádaný výrobek Život v našem regionu - pracovní učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia - Kühnlová Hana - A4 od odblíbeného výrobce Nakladatelství Fraus, s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady nyní se slevou. Akční cena od 139 Kč
Popis produktu

Praktická učebnice
Obsahově je tato pracovní učebnice zaměřena na poznávání místního regionu.

Učiteli poskytuje netradičně zpracovaný materiál k výuce místního regionu. Zeměpis místní oblasti je v učebnici pojat integrovaně, tedy v propojení s výukou dějepisu, biologie, občanské výchovy a dalších předmětů.

Žákovi nabízí nevšední problémové otázky, skupinové činnosti v terénu – pozorování, mapování, fotografování a kreslení, diskuse k problémům existujícím v blízkém okolí, návrhy řešení problémových situací, poznávání nových zdrojů informací a nejrůznější samostatné tvůrčí úkoly. Dovídá se o minulosti a kulturních tradicích regionu, učí se rozumět jeho přítomnosti a zamýšlet se nad budoucností. Snaží se hodnotit prostředí a kvalitu života, objevovat problémy, navrhovat jejich řešení a samostatně se rozhodovat. Struktura a obsah pracovní učebnice nejsou provázány s žádnou učebnicí zeměpisu Česka. Lze ji proto používat zcela nezávisle a tvůrčím způsobem podle potřeb a podmínek školy.

Další produkty od výrobce Nakladatelství Fraus, s.r.o.