Životy Surrealistů – Morris Desmond

Desmond Morris, autor bestsellerů a sám surrealistický umělec, se namísto snahy analyzovat práci surrealistů soustředí na tyto... více informací »
Životy Surrealistů - Morris Desmond
Značka: Sevt
299 Kč
Ověřit dostupnost
Desmond Morris, autor bestsellerů a sám surrealistický umělec, se namísto snahy analyzovat práci surrealistů soustředí na tyto...

Desmond Morris, autor bestsellerů a sám surrealistický umělec, se namísto snahy analyzovat práci surrealistů soustředí na tyto umělce jako na osobnosti a pozoruhodné jednotlivce. Jaké měli charakterové přednosti či naopak slabosti?
Užívali si společenského života, nebo to byli osamělí vlci? Šlo o drzé excentriky, či zakřiknuté poustevníky? Byli samouky, nebo byli formálně vzdělaní?
Na základě autorových osobních znalostí o surrealistických umělcích zachycuje tato kniha jejich životní osudy, výstřednosti a často komplikovaný milostný život, bohatě doprovázena 72 fotografiemi umělců a jejich děl.
Šokující, poučné a vždy zábavné, Morrisovy příběhy osvětlují různorodost přístupů k surrealistické filozofii, a to jak v uměleckých dílech, tak v lidských životech.

Obálka: ručně malované písmo od autora a umělce Desmonda Morrise, včetně písmen pro české vydání

Nejprodávanější kus Životy Surrealistů - Morris Desmond originál od značky Sevt jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Akční cena již od 299 Kč.