Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana 2: Příběhy psané střelným prachem – Vlastislav Toman – 21×30 cm

Legendární povídky a komiksy Vlastislava Tomana o historii střelných zbraní. Petronely, táborské píšťaly, hákovnice… Jak... více informací »
Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana 2: Příběhy psané střelným prachem - Vlastislav Toman - 21x30 cm
Značka: XYZ
499 Kč
Ověřit dostupnost
Legendární povídky a komiksy Vlastislava Tomana o historii střelných zbraní. Petronely, táborské píšťaly, hákovnice… Jak...

Legendární povídky a komiksy Vlastislava Tomana o historii střelných zbraní. Petronely, táborské píšťaly, hákovnice… Jak vypadaly první palné zbraně a jak se vlastně přišlo na to, že se prach dá využít ke střelbě? Vlastislava Tomana toto téma natolik inspirovalo, že o vzniku střelných zbraní napsal několik příběhů a v časopise ABC postupně vycházely komiksy, které vás zavedou do nejrůznějších dob a míst – do Čech v období husitských válek, do období tureckých vpádů na Slovensko či mezi piráty v Karibiku. V této knize najdete všechny povídky i komiksy pohromadě a budete se tak moct ponořit do příběhů, ve kterých není o dobrodružství nouze.

Akční a ve slevě výrobek Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana 2: Příběhy psané střelným prachem - Vlastislav Toman - 21x30 cm od společnosti XYZ najdete tady a teď opravdu výhodně! Cena již od 499 Kč.