Zlé mořské panny 2 ve skalách – Pounder Sibéal

Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil – žádná ponorka ani loď,... více informací »
Zlé mořské panny 2 ve skalách - Pounder Sibéal
Značka: Sevt
269 Kč
Ověřit dostupnost
Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil – žádná ponorka ani loď,...

Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil – žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Jen mořské panny znají cestu do Skryté laguny. Hluboko pod vlnami, hned za cedulí s nápisem ZÁKAZ KOUPÁNÍ, leží malá mušle a uvnitř je klávesnice z perleťových knoflíků. Když chcete otevřít brány do Laguny a jejích měst, musíte vyťukat tajný kód…
Mořské panny Bětka, Zlata a Mimi spolu se Stevem, mluvícím mořským koníkem, jsou uvězněni na palubě strašidelné lodi Veselá Mary, která míří do legendárního Krokodýlího království. Mezitím na souši odhalili zmrzlinář a královna vychytávek Paris podlý plán na zničení světa mořských panen.
Dokáže Paris včas najít a varovat mořské panny?
Zvládne Bětka ochránit Krokodýlí království?
To vše a ještě více se dozvíte na stránkách této knihy!

Tento levný produkt Zlé mořské panny 2 ve skalách - Pounder Sibéal od populárního výrobce Sevt můžete získat zde nyní se slevou. Právě teď jen za 269 Kč.