Zmizelá Praha – Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 – Arazim Jan

Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie "zmizelá". Přesto utvářela po... více informací »
Zmizelá Praha - Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 - Arazim Jan
Značka: Sevt
360 Kč
Ověřit dostupnost
Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie "zmizelá". Přesto utvářela po...

Trolejbusová doprava v Praze patří na rozdíl od tramvajové a autobusové již zcela do kategorie „zmizelá“. Přesto utvářela po několik desetiletí obraz hlavního města a dodnes přežívá v paměti jeho obyvatel. Vrcholným obdobím trolejbusové přepravy v Praze byla padesátá léta 20. století, méně se už ovšem ví, že trolejbusy brázdily pražské ulice již na konci třetí dekády. Po úspěšném svazku seznamujícím čtenáře s historií trolejbusové dopravy na pravém břehu Vltavy přichází druhý díl, který mapuje břeh levý. Knihu doprovázejí dvě stovky unikátních archivních fotografií.

Tento velmi oblíbený produkt Zmizelá Praha - Trolejbusy a trolejbusové tratě 2 - Arazim Jan od populární značky Sevt jednoduše získáte zrovna ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 360 Kč.