Zoopark Hustoles – Trable s tygrem – Murray Tamsyn

Ve druhém díle trilogie Zoopark Hustoles zažívá Zuzka Lišková další dobrodružství. Už se důvěrně zná se zvířaty v... více informací »
Zoopark Hustoles - Trable s tygrem - Murray Tamsyn
Značka: Sevt
45 Kč
Ověřit dostupnost
Ve druhém díle trilogie Zoopark Hustoles zažívá Zuzka Lišková další dobrodružství. Už se důvěrně zná se zvířaty v...

Ve druhém díle trilogie Zoopark Hustoles zažívá Zuzka Lišková další dobrodružství. Už se důvěrně zná se zvířaty v zooparku a je hrdým členem týmu ošetřovatelů. Jejím úkolem je pomáhat tam, kde je to potřeba – u morčat, zeber, lemurů a mnoha dalších zvířat. Znovuotevřený zoopark je každý den plný návštěvníků, a tak se Liškovi rozhodnou rozšířit zvířecí obyvatele zooparku o párek ohrožených tygrů sumaterských. Jenže tygr Hiran převoz z berlínské zoo do Hustolesa snáší špatně a na svůj nový výběh si nechce zvyknout. Pokud se Hiran v novém prostředí neotrká, budou ho muset převézt jinam. A v takovém případě by si nemohli nechat ani tygřici Koko. Podaří se ošetřovatelům vylákat Hirana z přepravní bedny a rozptýlit jeho pozornost? A zafunguje Zuzčin nápad?

Knížky o Hustolese jsou plné příběhů o zvířatech žijících v zooparku a také o lidech, kteří se o ně starají. Vedle poutavého čtení se toho mladí čtenáři dozví spoustu o zebrách, tygrech, lvech, gazelách, morčatech, surikatách a dalších zvířecích obyvatelích zooparku Hustoles.

Žádaný produkt Zoopark Hustoles - Trable s tygrem - Murray Tamsyn od společnosti Sevt snadno získáte tady a teď právě skutečně výhodně. Akční cena od 45 Kč.