Zpívající plyšová panenka Elsa – Ledové království

Zpívající plyšové princezny Anna a Elsa z animované pohádky Ledové království.    Princeznu Annu a Elsu známe z pohádky... více informací »
Zpívající plyšová panenka Elsa - Ledové království
Zpívající plyšové princezny Anna a Elsa z animované pohádky Ledové království.    Princeznu Annu a Elsu známe z pohádky...

Zpívající plyšové princezny Anna a Elsa z animované pohádky Ledové království.    Princeznu Annu a Elsu známe z pohádky Ledové království. A nyní přichází, jako nádherné plyšové hračky, které zpívají. Obě princezny mají nadhérné a zdobené šaty úplně stejné, jako v pohádce a po stisknutí hrudi zpívají v anglickém jazyce. S těmito hračkami si každý užije spoustu legrace a může se zapojit do dobrodružství Ledového království. Velikost: 37 cm Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. Zapojte se do dobrodružství Anny a Elsy s těmito stylovými panenkami.  

Tento kvalitní kus Zpívající plyšová panenka Elsa - Ledové království od populární značky ADC Blackfire Entertainment s.r.o snadno získáte tady v akci. Ceny od 1 149 Kč.