Zrádcové Říma – Scarrow Simon

Kvalitní produkt Zrádcové Říma - Scarrow Simon od odblíbeného výrobce Sevt snadno můžete najít tady nyní opravdu levně! Teď za akční cenu 399 Kč. EAN: 9788075954114
Zrádcové Říma - Scarrow Simon
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
399

Popis produktu

Píše se rok 56 n. l. Generál Corbulo shromáždil pro válku s Parthií vojsko o síle dvaceti tisíc mužů. Druhá pretoriánská kohorta pod velením veteránů tribuna Catona a centuriona Macrona je připravena k boji. Ovšem pomocné oddíly, jež neprošly kvalitním výcvikem a chybí jim dobrá výstroj, připravené nejsou. Římané se nemohou nejméně do zimy vydat na pochod, protože by je čekala jistá porážka.
Generál se rozhodne pro úskok. Vyšle k parthskému králi poselstvo vedené Catonem, který má dojednat mírovou smlouvu. Podmínky, jež římská strana navrhuje, jsou ovšem pro Parthy nepřijatelné a skutečným účelem mise je králi po jistou dobu zabránit, aby se svým vojskem zaútočil na generálovy oddíly.
Jenže legionářům jako by přestala bohyně Fortuna přát. Cato se brzy na vlastní kůži přesvědčí, že nebezpečnějším nepřítelem než parthský král je jeden člen jeho vlastního poselstva. A Macro musí obstát v situaci, která bude obrovskou zkouškou jeho odvahy a vojenského umu.

Zrádcové Říma jsou osmnáctým svazkem autorova románového cyklu Eagles of Empire (Orli říše).