Zříceniny hradů, tvrzí a zámků – Západní Čechy – Durdík Tomáš, Sušický Viktor – 21,5×30,5, Sleva 12%

Výpravná publikace mapující zříceniny na území západních Čech představuje na 600 barevných fotografiích 81 známých i málo... více informací »
Zříceniny hradů
Značka: Sevt
699 Kč
Ověřit dostupnost
Výpravná publikace mapující zříceniny na území západních Čech představuje na 600 barevných fotografiích 81 známých i málo...

Výpravná publikace mapující zříceniny na území západních Čech představuje na 600 barevných fotografiích 81 známých i málo známých lokalit.Kniha obsahuje množství odborných perokresbových nákresů,detailní popis přístupu a samozřejmě fundovaný nástin historie památky s popisem stavebního vývoje od jejího vzniku až do současnosti.Celá kniha je v příloze přeložena do AJ.Tato dlouho očekávaná publikace navazuje na předchozí dva díly Zříceniny…-Střední Čechy (2000) a Jižní Čechy (2002),které se setkaly s velkým čtenářským ohlasem.

Tento nejprodávanější produkt Zříceniny hradů, tvrzí a zámků - Západní Čechy - Durdík Tomáš, Sušický Viktor - 21,5x30,5, Sleva 12% s osvědčenou značkou Sevt jednoduše můžete sehnat právě teď za výprodejovou cenu. V akci od 699 Kč.